Zniżka od PLL LOT dla kibiców polskiej drużyny

Wtorkowy mecz naszej reprezentacji dostarczył wszystkim kibicom dużo emocji. Po wygranym pierwszym secie, kolejne piłki należały do przeciwników. Jednak nasz zespół ostatecznie pokonał reprezentację Brazylii 3:2.

Wczorajszy mecz stał się dla nas zwycięski już po drugim wygranym secie, który przesądził o naszym awansie do półfinału. Mimo że kolejne dwa należały do rosyjskiej reprezentacji, pokonaliśmy naszych wschodnich sąsiadów wynikiem 3:2. "Grupa śmierci" okazała się dla nas zwycięska.

Walka o medale już w sobotę, gdy zmierzymy się z Niemcami. W drugim półfinale zagrają reprezentacja Francji i Brazylii. Faworytem w tym meczu są podopieczni Bernardo Rezende. Jeśli uda nam się pokonać Niemców, z dużym prawdopodobieństwem finał w stolicy Śląska rozegramy ponownie z drużyną Brazylii.

Szansa na wygraną w mistrzostwach świata staje się więc coraz bardziej realna. Czwarte miejsce już należy do naszej drużyny. Jednak liczymy na więcej. PLL LOT postanowiły wesprzeć naszą reprezentację w trwających rozgrywkach i zaoferowały zniżkę na przeloty dla wszystkich subskrybentów newslettera. Jej wysokość uzależniona jest od miejsca, które ostatecznie zajmą polscy siatkarze i wynosi odpowiednio 100 zł/I miejsce, 50zł/II miejsce i 25 zł/III miejsce.