Tajemniczy klient — dowiedz się więcej, jak bezpiecznie zostać tajemniczym klientem

Szukasz wygodnej pracy dorywczej, jednak nie wiesz dokładnie, jak wygląda praca tajemniczego klienta? Szukasz bezpiecznej i wiarygodnej firmy, która oferuje tego typu zlecenia? Przeczytaj więcej, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak działa tajemniczy klient, czyli mystery shopper.

Praca tajemniczego klienta — sprawdzamy, jak to wygląda

Praca tajemniczego klienta polega na zweryfikowaniu tego, jak przebiega proces obsługi. Tajemniczy klient przechodzi przez dany proces, a następnie wypełnia raport tajemniczego klienta. Tzw. mystery shopper działa według ustalonego scenariusza, sprawdzając np. placówki bankowe oraz ich jakość obsługi. Mogą przydać się w tym celu umiejętności aktorskie i zaangażowanie, co z pewnością przełoży się na korzyści badań. Jeśli chodzi o pracę jako tajemniczy klient, miejsce zamieszkania nie ma znaczenia! Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, mystery shopper będzie idealną rolą dla Ciebie. W tym artykule zwróciliśmy szczególną uwagę na pracę w QualitySite, jako, że firma ta cieszy cię bardzo pozytywnymi opiniami na platformie GoWork. 

Wiele osób ma jednak obawy związane z tym, jak wygląda praca jako tajemniczy klient. Niekiedy potencjalni pracownicy obawiają się wyłudzenia danych osobowych bądź udostępnienia ich osobom trzecim. Zapewne w wielu przypadkach faktycznie dochodzi do takich nadużyć, dlatego warto zdecydować się na współpracę z firmą, która ma wieloletnie doświadczenie poparte opiniami byłych i obecnych pracowników. Jak udało nam się dowiedzieć, QualitySite od lat realizuje tego rodzaju zlecenia, dzięki czemu potencjalni przyszli pracownicy mogą mieć pewność, że wszystko odbywa się bezpiecznie. Na tej platformie wiele zleceń wiąże się z założeniem dedykowanego konta w celu przetestowania platformy bankowej oraz całego procesu. Jednak jest to wyłącznie częścią badania — nie są za to pobierane żadne opłaty bankowe, ani tym bardziej nie należy obawiać się zaciągnięcia kredytów czy pożyczek. Badanie przeprowadzone przez tajemniczego klienta ma za zadanie przetestować konkretne placówki bankowe, funkcjonalności na koncie osobistym oraz ich jakość obsługi. Nie ma także problemu z późniejszym zamknięciem konta. Natomiast tego typu praca jako tajemniczy klient ma wiele plusów!

Poznajemy zalety pracy jako tajemniczy klient dla Qualitysite.pl

Jak przeczytać można na stronie QualitySite, firma ma ponad 8 lat doświadczenia w branży, podczas którego udało jej się zbudować świetną strukturę opierającą się na zgranej współpracy całego zespołu. Poprzez tę platformę można brać udział nawet w kilkunastu badaniach miesięcznie, co pozwala na zarobienie sporych pieniędzy w wygodny sposób i bez wychodzenia z domu. Co więcej, konta bankowe zakładane są przez oficjalne strony banków, a dostęp do danych osobowych tajemniczego klienta ma tylko i wyłącznie bank, który nie może ich nikomu udostępniać. Po wykonaniu badania konta są usuwane wraz ze wszystkimi danymi. Respondenci po wykonaniu badania otrzymują Certyfikat potwierdzający jego kompetencje zawodowe, co daje im przewagę na rynku pracy w tej branży. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że QualitySite uzyskało certyfikat solidnej firmy, a także cieszy się pozytywnymi opiniami na GoWork.

Jak przebiega proces realizacji badania?

Proces realizacji badania:

  1. Otrzymanie wytycznych na maila wraz z umową.
  2. Podpisanie umowy o dzieło na realizację badania jako tajemniczy klient.
  3. Uzyskanie dostępu do panelu Qualitysite.
  4. Utworzenie konta na stronie banku, dedykowanego do badania tajemniczego klienta.
  5. Bank kontaktuje się w sprawie potwierdzenia tożsamości.
  6. Otrzymanie danych do logowania w banku.
  7. Zalogowanie się w banku i sprawdzenie: funkcjonalności, intuicyjności oraz jakości obsługi klienta.
  8. Wypełnienie ankiety, odpowiedź na pytania w niej zawarte dotyczące całego procesu związanego z zakładaniem konta.
  9. Wysłanie ankiety — zakończenie badania.
  10. Konta bankowe można zamknąć natychmiastowo lub zachować do dalszej współpracy. Zamknięcia dokonać można w pełni zdalnie z poziomu konta lub telefonicznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź zlecenia dostępne bezpośrednio na platformie QualitySite.pl i przekonaj się sam, ile zarabia tajemniczy klient!

Artykuł sponsorowany

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »