Fiskus opodatkuje zbiórki na leczenie? "Anonimowe wpłaty nie są darowiznami"

Za sprawą aktywności charytatywnej Łatwoganga na nowo rozgorzała dyskusja na temat zbiórek pieniędzy, które fiskus chce opadatkować
Fiskus chce opodatkować zbiórki na leczenie. Mówi o anonimowych wpłatach (na zdj. zbiórka charytatywna Łatwoganga) Filip Naumienko/REPORTER East News

Anonimowe wpłaty nie są darowiznami?

Zobacz również:

Eksperci nie zgadzają się ze stanowiskiem skarbówki

Zobacz również:

"Wydarzenia": Podpisano kolejne kontrakty w ramach SAFEPolsat NewsPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?