Nieletni zadłużają się na potęgę. Tak ich długi wzrosły dwa razy w rok

Wnętrze miejskiego autobusu z rzędem pustych, niebieskich siedzeń i dużymi oknami w tle
Zadłużenie nieletnich w Polsce za jazdę bez biletu w ciągu roku podwoiło się i obecnie sięga 1,2 mln zł.123RF/PICSEL 123RF/PICSEL

Gapowicze wśród młodych. Zadłużenie razy dwa w ciągu roku

Zobacz również:

Zobacz również:

"Wydarzenia": Karta Turysty. Zakopane chcę przyciągnąć zniżkamiPolsat News