Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Rynek międzybankowy


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (8)

Dodaj komentarz

~zawaha -

Kto by pomyślał, że tak diametralnie może się zmienić cena paliwa na stacjach. Szok w oczy pali. Wszystkie zagraniczne podnosza ceny. tylko nasi staraja sie trzymac

~xyzolit -

Z kontenerami z Chin jest jeden wielki przekręt. Kontener płynie 3 m-ce a "Faktury" przychodzą wcześniej kurierem. Są to zazwyczaj puste kartki z pieczątkami firmy chińskiej. Kupujący sam wypisuje nazwy i wartość towaru wg uznania. Skarbówka powinna się tym zająć.

~obser -

Jankesi zdecydowali a piesek szczeka.

~SEB -

Ale boli socjalistów z UE, że Chińczycy potrafią, dużo lepiej i dużo taniej

Bars47

Obojętny Bars47 -

Na Nawet za darmo nigdy nie kupuję chinskieg g - na !!!

~sadsgv -

czyli po polsku to nie da się wyłudzić vat ?

~gaju -

Wiele lat temu ówczesny Pan Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu podjął decyzję o obowiązku zapłaty podatku od sprzedanych akcji firmy. Uznał , że ogłoszenie w prasie nie spełnia warunków oferty publicznej. I nie zmienił stanowiska, pomimo że inne urzędy skarbowe w tej samej sprawie zwróciły zapłacony podatek. Nie , bo nie! Oczywiście odmowa w języku polskim , ale niezrozumiałym dla przeciętnego podatnika. Kto miał czas , a przede wszystkim pieniądze , aby kopać się z koniem! Jeżeli jest taka władza Pana Naczelnika to nie dziwie się , że urzędy skarbowe wykańczają firmy.