Dobry dzień na warszawskiej giełdzie. WIG20 wzrósł o ponad 3 proc.

Poniedziałek był bardzo dobrym dniem na warszawskiej giełdzie. Zdj. ilustracyjne
Poniedziałek był bardzo dobrym dniem na warszawskiej giełdzie. Zdj. ilustracyjneArkadiusz ZiółekEast News
Wyraźnie widoczny jest podział zwrotu i aktywności rynku na WIG20 i "całą resztę" co wskazuje na tradycyjny, wysoki udział kapitału zagranicznego
Rząd przymierza się do zmian w podatku Belki. Na jego likwidację nie ma co liczyćNewseria Biznes
INTERIA.PL/Informacja prasowa
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?