Reklama

Notowania akcji spółki 11 bit studios z 21 stycznia 2022 roku

W piątek, 21 stycznia 11 bit studios (11B) rozpoczął notowania od poziomu 560 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.12 kurs akcji spadł do poziomu 550 zł, a następnie o 15.21 wzrósł do wartości 561,5 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 560 zł.

Liczba transakcji dla spółki 11 bit studios wyniosła 104, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 8 196 sztuk. Obroty wyniosły 4,52 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 2,01 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 3,90 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 18,90 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 0,72 proc.

Reklama

W piątek 11 bit studios zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,64 proc. do poziomu 69 265 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z makrosektora producentów gier do których należy także 11 bit studios ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,98 proc. do poziomu 21 312 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z makrosektora producentów gier na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały makrosektor producentów gier zachowywał się dużo gorzej niż 11 bit studios, gdyż wartość indeksu WIG.GAMES spadła o 2,98 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

11 bit studios to deweloper multiplatformowych gier sprzedawanych na całym świecie. Spółka działa w modelu niezależnym, zajmując się każdym etapem tworzenia gier samodzielnie – od produkcji, przez marketing, po dystrybucję w sklepach cyfrowych. Najbardziej znane gry to: Anomaly i This War of Mine. Oprócz produkcji gier grupa zajmuje się również wydawaniem gier zewnętrznych indie deweloperów oraz prowadzi internetową platformę sprzedaży gier innych producentów gamesrepublic.com. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »