Reklama

Notowania akcji spółki AirWay Medix S.A. z 18 października 2021 roku

W poniedziałek, 18 października AirWay Medix S.A. (AWM) rozpoczęło notowania od poziomu 1,148 zł, czyli o 0,35 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 1,144 zł. O godzinie 10.23 kurs akcji spadł do poziomu 1,122 zł, a następnie o 16.19 wzrósł do wartości 1,15 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 1,134 zł.

Liczba transakcji dla spółki AirWay Medix S.A. wyniosła 37, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 89 799 sztuk. Obroty wyniosły 102 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek podobnie jak to miało miejsce w ostatni czwartek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 5,66 proc., w ciągu miesiąca spadła o 7,80 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 46,00 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 55 proc.

W poniedziałek AirWay Medix S.A. zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,28 proc. do poziomu 74 652 punktów, a wartość spółki spadła o 0,87 proc.

AirWay Medix koncentruje się na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM), a także u pacjentów z zagrożeniem życia i na oddziałach anestezjologicznych. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »