Reklama

Notowania akcji spółki Amica z 13 stycznia 2021 roku

W środę, 13 stycznia Amica (AMC) rozpoczęła notowania od poziomu 145 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 146,8 zł - spółka osiągnęła o godzinie 11.29 by na zamknięciu spaść do poziomu 145 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Amica wyniosła 47, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 3 724 sztuk. Obroty wyniosły 532 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,36 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 1,49 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 1,40 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 0,69 proc.

W środę Amica zachowywała się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,06 proc. do poziomu 58 533 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Amica jest największym polskim producent sprzętu gospodarstwa domowego. W swojej ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Ponad 70 procent przychodów firma realizuje na ponad 40 rynkach zagranicznych. W portfolio znajdują się także zagraniczne marki Gram i Hansa. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »