Notowania akcji spółki ATM Grupa z 2 stycznia 2023 roku

W poniedziałek, 2 stycznia ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 3,49 zł, czyli o 2,79 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,59 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 3,62 zł - spółka osiągnęła o godzinie 9.32 by na zamknięciu spaść do poziomu 3,6 zł.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 21, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 22 726 sztuk. Obroty wyniosły 80,4 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 4,05 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,28 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 19,28 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,69 proc.

W poniedziałek ATM Grupa zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,4 proc. do poziomu 57 694 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,28 proc. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,62 proc. do poziomu 6 070 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży medialnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »