Reklama

Notowania akcji spółki ATM Grupa z 7 grudnia 2020 roku

W poniedziałek, 7 grudnia ATM Grupa (ATG) rozpoczęła notowania od poziomu 4,14 zł, czyli o 4,02 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,98 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 3,96 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ATM Grupa wyniosła 10, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 437 sztuk. Obroty wyniosły 5,74 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 3,16 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 12,31 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 11,33 proc.

Reklama

W poniedziałek ATM Grupa zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,47 proc. do poziomu 55 567 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,25 proc. Spółki medialne do których należy także ATM Grupa pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MEDIA wzrosła o 0,79 proc. do poziomu 5 504 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży medialnej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

ATM to największy niezależny producent telewizyjno-filmowy w Polsce. Grupa jest również współudziałowcem dwóch innych spółek – Aidem Media, której podstawową działalnością jest produkcja gier na urządzenia mobilne, oraz FM PRO, która zajmuje się całościową organizacją różnego rodzaju eventów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »