Reklama

Notowania akcji spółki Auto Partner z 20 listopada 2020 roku

W piątek, 20 listopada Auto Partner (APR) rozpoczęło notowania od poziomu 7,9 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 7,8 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Auto Partner wyniosła 36, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 29 291 sztuk. Obroty wyniosły 224 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,82 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 11,90 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 79,55 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 68,09 proc.

W piątek Auto Partner zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,36 proc. do poziomu 52 354 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z branży motoryzacyjnej do których należy także Auto Partner pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,56 proc. do poziomu 3 876 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora motoryzacyjnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cała branża motoryzacyjna zachowywała się lepiej niż Auto Partner, gdyż wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 0,56 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Auto Partner to importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Grupa stanowi platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »