Notowania akcji spółki Auto Partner z 22 września 2021 roku

W środę, 22 września Auto Partner (APR) rozpoczęło notowania od poziomu 13,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.07 kurs akcji wzrósł do poziomu 13,35 zł, a następnie, o 9.23, spadł do wartości 13,2 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 13,35 zł.

Liczba transakcji dla spółki Auto Partner wyniosła 48, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 52 100 sztuk. Obroty wyniosły 690 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 0,38 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,75 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 83,88 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 89,09 proc.

Reklama

W środę Auto Partner zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,21 proc. do poziomu 70 951 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,38 proc. Spółki z sektora motoryzacyjnego do których należy także Auto Partner pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 1,54 proc. do poziomu 6 617 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek motoryzacyjnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Auto Partner to importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Grupa stanowi platformę sprzedaży głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »