Reklama

Notowania akcji spółki Benefit z 19 grudnia 2022 roku

W poniedziałek, 19 grudnia Benefit (BFT) rozpoczął notowania od poziomu 678 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.55 kurs akcji wzrósł do poziomu 680 zł, a następnie, o 12.42, spadł do wartości 660 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 678 zł.

Liczba transakcji dla spółki Benefit wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 365 sztuk. Obroty wyniosły 742 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 11,15 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 6,27 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 10,24 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 11,51 proc.

Reklama

W poniedziałek Benefit zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,15 proc. do poziomu 56 118 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Benefit jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie między innymi: sportu i rekreacji (karta MultiSport, MultiSport Kids, sieci Fitness) oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Posiada unikalne produkty w postaci Kafeterii, które pozwalają pracownikowi na dowolny wybór świadczenia pozapłacowego w ramach listy zaakceptowanej przez pracodawcę. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »