Reklama

Notowania akcji spółki Captor Therapeutics S.A. z 27 października 2021 roku

W środę, 27 października Captor Therapeutics S.A. (CTX) rozpoczął notowania od poziomu 190 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.51 kurs akcji wzrósł do poziomu 192,8 zł, a następnie, o 15.17, spadł do wartości 189 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 190 zł.

Liczba transakcji dla spółki Captor Therapeutics S.A. wyniosła 16, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 974 sztuk. Obroty wyniosły 2,28 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 3,05 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,53 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W środę Captor Therapeutics S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,72 proc. do poziomu 73 378 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Firma biofarmaceutyczna wyspecjalizowana w rozwoju leków w obszarze chorób nowotworowych i autoimmunologicznych, wywołujących celowaną degradację białek. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »