Reklama

COMP (CMP): Notowania akcji spółki Comp z 27 sierpnia 2020 roku

W czwartek, 27 sierpnia Comp (CMP) rozpoczął notowania od poziomu 64,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 65 zł, a następnie, o 16.47, spadł do wartości 64,2 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 64,8 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Comp wyniosła 22, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 463 sztuk. Obroty wyniosły 160 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była czwartą sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 3,18 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 0,61 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 0,62 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 1,82 proc.

W czwartek Comp zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,02 proc. do poziomu 52 529 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,31 proc. Spółki IT do których należy także Comp pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,31 proc. do poziomu 3 979 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Comp to spółka technologiczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego oraz rozwiązaniach dedykowanych dla rynku handlu i usług. Jest obecnie jednym z największych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Grupa jest również liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus i Elzab) oferując szeroki wachlarz kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i rozwiązań wspierających sektor detaliczny. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »