Reklama

Notowania akcji spółki Develia z 10 maja 2021 roku

W poniedziałek, 10 maja Develia (DVL) rozpoczęła notowania od poziomu 2,8 zł, czyli o 0,88 proc. mniej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 2,825 zł. To była minimalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom maksymalny - 2,86 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Develia wyniosła 34, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 116 923 sztuk. Obroty wyniosły 262 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 3,87 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 14,40 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 41,58 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 47,42 proc.

Reklama

W poniedziałek Develia zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,04 proc. do poziomu 62 757 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,24 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Develia pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,80 proc. do poziomu 2 837 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Develia jest spółką holdingową kontrolującą grupę firm, działających w sektorze nieruchomości mieszkaniowych (głównie o podwyższonym standardzie) oraz komercyjnych (biurowych, handlowych i usługowych). Realizuje projekty w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie. Katowicach, Gdańsku i Łodzi. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »