Reklama

Notowania akcji spółki Echo Investments z 11 października 2021 roku

W poniedziałek, 11 października Echo Investments (ECH) rozpoczęło notowania od poziomu 4,51 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.31 kurs akcji spadł do poziomu 4,405 zł, a następnie wzrósł do wartości 4,535 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Echo Investments wyniosła 26, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 66 230 sztuk. Obroty wyniosły 290 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 2,83 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 3,07 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 10,07 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 16,88 proc.

Reklama

W poniedziałek Echo Investments zachowywało się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,54 proc. do poziomu 74 460 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,55 proc. Spółki z branży nieruchomości do których należy także Echo Investments pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,18 proc. do poziomu 3 180 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Echo Investment to jedna z największych w Polsce firm deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym, skupiając się na największych miastach w Polsce. Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »