Reklama

Notowania akcji spółki Echo Investments z 21 czerwca 2021 roku

W poniedziałek, 21 czerwca Echo Investments (ECH) rozpoczęło notowania od poziomu 4,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 13.10 kurs akcji wzrósł do poziomu 4,47 zł, a następnie, spadł do wartości 4,39 na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Echo Investments wyniosła 32, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 249 816 sztuk. Obroty wyniosły 1,1 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 7,19 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 1,01 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 11,70 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 12,85 proc.

Reklama

W poniedziałek Echo Investments zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,06 proc. do poziomu 65 947 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,23 proc. Spółki z branży nieruchomości do których należy także Echo Investments ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-NRCHOM spadła o 0,17 proc. do poziomu 2 931 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Echo Investment to jedna z największych w Polsce firm deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym, skupiając się na największych miastach w Polsce. Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »