Reklama

Notowania akcji spółki Echo Investments z 28 lipca 2021 roku

W środę, 28 lipca Echo Investments (ECH) rozpoczęło notowania od poziomu 4,625 zł, czyli o 1,87 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 4,54 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 4,54 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Echo Investments wyniosła 18, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 533 sztuk. Obroty wyniosły 70,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,71 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 1,77 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 16,79 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 26,1 proc.

W środę Echo Investments zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,95 proc. do poziomu 67 346 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,1 proc. Spółki z sektora nieruchomości do których należy także Echo Investments pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-NRCHOM wzrosła o 0,98 proc. do poziomu 3 081 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży nieruchomości na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Echo Investment to jedna z największych w Polsce firm deweloperskich. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych oraz budownictwie biurowym, skupiając się na największych miastach w Polsce. Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »