Reklama

Notowania akcji spółki Getin Noble Bank S.A. z 26 stycznia 2022 roku

W środę, 26 stycznia Getin Noble Bank S.A. (GNB) rozpoczął notowania od poziomu 0,335 zł, czyli o 0,45 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 0,3335 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 0,3495 zł - spółka osiągnęła o godzinie 16.01 by na zamknięciu spaść do poziomu 0,3455 zł.

Liczba transakcji dla spółki Getin Noble Bank S.A. wyniosła 75, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 419 327 sztuk. Obroty wyniosły 476 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 10,84 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 90,88 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 80,32 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 2,68 proc.

W środę Getin Noble Bank S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,47 proc. do poziomu 68 035 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 3,6 proc. Spółki z branży bankowej do których należy także Getin Noble Bank S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-BANKI wzrosła o 3,02 proc. do poziomu 9 105 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora bankowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Getin Bank prowadzi działalność inwestycyjną polegającą na wyszukiwaniu i realizacji projektów w Polsce i poza jej granicami. Funkcjonuje na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach i leasingu. aktywnie działa na rynkach Europy Wschodniej i Południowej, gdzie posiada cztery banki oraz trzy firmy leasingowe. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »