Reklama

IDEABANK (IDA): Notowania akcji spółki Idea Bank z 7 września 2020 roku

W poniedziałek, 7 września Idea Bank (IDA) rozpoczęła notowania od poziomu 1,808 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.36 kurs akcji wzrósł do poziomu 1,822 zł, a następnie, o 14.03, spadł do wartości 1,764 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 1,82 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Idea Bank wyniosła 18, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 741 sztuk. Obroty wyniosły 29,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,41 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 19,47 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 4,21 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 24,17 proc.

W poniedziałek Idea Bank zachowywała się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,58 proc. do poziomu 50 815 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,66 proc. Spółki z branży bankowej do których należy także Idea Bank pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-BANKI wzrosła o 0,11 proc. do poziomu 3 770 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora bankowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Oferta Idea Banku skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, zwłaszcza z segmentów mikro-, małych i średnich firm. Bank stawia na szerokie doradztwo klientowi – nie tylko finansowe, ale również z zakresu prowadzenia firmy, księgowości i podatków - oraz innowacyjne produkty powiązane z rachunkiem (m.in.: wirtualny sejf, mobilny wpłatomat, Idea Cloud). (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »