Reklama

Notowania akcji spółki INC S.A. z 26 listopada 2021 roku

W piątek, 26 listopada INC S.A. (INC) rozpoczął notowania od poziomu 5,15 zł, czyli o 0,19 proc. mniej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 5,16 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 4,905 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki INC S.A. wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 11 084 sztuk. Obroty wyniosły 53,4 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję wzrostową trwającą od 3 sesji i odnotowała spadek. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 5,15 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 9,64 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 37,09 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 35,95 proc.

Reklama

W piątek INC S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 3,51 proc. do poziomu 66 441 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,68 proc.

Grupa kapitałowa INC posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw i specjalizuje się w usługach dla innowacyjnych podmiotów. W skład Grupy wchodzą m.in. spółka matka pełniąca fukcję Autoryzowanego Doradcy, biuro maklerskie, fundusz typu pre-ipo, polska agencja ratingowa. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »