Reklama

Notowania akcji spółki ING Bank Śląski z 9 grudnia 2021 roku

W czwartek, 9 grudnia ING Bank Śląski (ING) rozpoczął notowania od poziomu 259 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.56 kurs akcji wzrósł do poziomu 262 zł, a następnie, o 12.47, spadł do wartości 254 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 257 zł.

Liczba transakcji dla spółki ING Bank Śląski wyniosła 51, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 894 sztuk. Obroty wyniosły 1,23 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,53 proc., w ciągu miesiąca spadła o 8,87 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 51,18 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 62,66 proc.

Reklama

W czwartek ING Bank Śląski zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,59 proc. do poziomu 68 327 punktów, a wartość spółki spadła aż o 0,77 proc. Spółki z branży bankowej do których należy także ING Bank Śląski ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-BANKI spadła o 1,78 proc. do poziomu 8 447 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora bankowego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

ING Bank Ślaski to ogólnopolski, uniwersalny bank oferujący usługi we wszystkich segmentach rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Ponadto poprzez podmioty zależne Grupa prowadzi także działalność leasingową i faktoringową, pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, wynajmu nieruchomości, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz świadczy inne usługi finansowe. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »