Reklama

Notowania akcji spółki Krynica Vitamin S.A. z 22 października 2021 roku

W piątek, 22 października Krynica Vitamin S.A. (KVT) rozpoczęła notowania od poziomu 18,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.39 kurs akcji wzrósł do poziomu 18,74 zł, a następnie, o 16.08, spadł do wartości 18 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 18,1 zł.

Liczba transakcji dla spółki Krynica Vitamin S.A. wyniosła 9, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 2 742 sztuk. Obroty wyniosły 50,1 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 5,24 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 21,65 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy obniżyła się o 42,72 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 35,82 proc.

Reklama

W piątek Krynica Vitamin S.A. zachowywała się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,29 proc. do poziomu 73 602 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,63 proc. Spółki z branży spożywczej do których należy także Krynica Vitamin S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-SPOZYW spadła o 0,41 proc. do poziomu 4 813 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek spożywczych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Krynica Vitamin jest polskim producentem napojów energetycznych, gazowanych napojów bezalkoholowych, napojów kawowych i innych (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »