Reklama

Notowania akcji spółki LiveChat Software z 14 października 2021 roku

W czwartek, 14 października LiveChat Software (LVC) rozpoczął notowania od poziomu 124 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 10.26 kurs akcji spadł do poziomu 123,2 zł, a następnie o 16.32 wzrósł do wartości 126,6 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 126,2 zł.

Liczba transakcji dla spółki LiveChat Software wyniosła 83, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 24 931 sztuk. Obroty wyniosły 3,08 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 9,36 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 8,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 32,98 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 13,69 proc.

Reklama

W czwartek LiveChat Software zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,33 proc. do poziomu 74 525 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,77 proc. Spółki IT do których należy także LiveChat Software pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-INFO wzrosła o 0,48 proc. do poziomu 5 090 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

LiveChat Software to spółka informatyczna działająca na rynku globalnym i oferująca w modelu SaaS (Software as a Service) usługi wspierające sprzedaż i obsługę klientów. Produkt LiveChat służy do szybkiego i intuicyjnego kontaktu klientów odwiedzających firmową stronę WWW z pracownikami firmy. Spółka koncentruje się na dalszym udoskonalaniu produktu LiveChat przez zespół deweloperów, oferowaniu najwyższej jakości obsługi klienta oraz tworzeniu nowych kanałów pozyskiwania klientów. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »