Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 11 stycznia 2021 roku

W poniedziałek, 11 stycznia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 22,7 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.04 kurs akcji wzrósł do poziomu 22,8 zł, a następnie, spadł do wartości 21,8 na zamknięciu.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 35, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 718 sztuk. Obroty wyniosły 343 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 1,80 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 5,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 33,41 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 1,8 proc.

W poniedziałek Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,12 proc. do poziomu 59 773 punktów, a wartość spółki spadła aż o 3,96 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »