Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 21 kwietnia 2021 roku

W środę, 21 kwietnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 26,2 zł, czyli o 1,5 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 26,6 zł. O godzinie 9.30 kurs akcji wzrósł do poziomu 26,4 zł, a następnie, o 16.10, spadł do wartości 25,6 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 26,25 zł.

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 260 sztuk. Obroty wyniosły 161 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była piątą sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 6,25 proc., w ciągu miesiąca spadła o 4,20 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 10,29 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 9,38 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,51 proc. do poziomu 59 084 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,32 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »