Reklama

MEDICALG (MDG): Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 4 marca 2021 roku

W czwartek, 4 marca Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 27,1 zł, czyli o 0,18 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 27,15 zł. O godzinie 10.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 28,45 zł, a następnie, o 11.57, spadł do wartości 26,35 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 28 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 65, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 25 523 sztuk. Obroty wyniosły 662 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 14,29 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 29,93 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 16,67 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 7,28 proc.

W czwartek Medicalgorithmics zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,05 proc. do poziomu 57 870 punktów, a wartość spółki wzrosła o 3,13 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »