Reklama

Notowania akcji spółki Medicalgorithmics z 5 sierpnia 2020 roku

W środę, 5 sierpnia Medicalgorithmics (MDG) rozpoczął notowania od poziomu 27,4 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.52 kurs akcji spadł do poziomu 27,2 zł, a następnie o 12.24 wzrósł do wartości 28,8 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 28,5 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Medicalgorithmics wyniosła 41, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 10 614 sztuk. Obroty wyniosły 294 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 10,94 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 1,97 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 17,99 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 78,8 proc.

W środę Medicalgorithmics zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,16 proc. do poziomu 52 290 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 4,01 proc.

Medicalgorithmics to firma działająca w branży wysokiej technologii. Jest dostawcą rozwiązań systemowych oraz algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej, w szczególności w zakresie analizy sygnału EKG. Koncentruje się na produkcji i rozwoju swojego flagowego produktu, czyli PocketECG – najbardziej zaawansowanego technologicznie na świecie systemu, służącego do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »