Reklama

Notowania akcji spółki ONDE SA z 21 stycznia 2022 roku

W piątek, 21 stycznia ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 19,358 zł, czyli o 0,3 proc. więcej niż na zamknięciu czwartkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 19,3 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 18,2 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 74, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 19 881 sztuk. Obroty wyniosły 368 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek podobnie jak to miało miejsce w ostatnią środę, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 8,12 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 2,86 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku akcjonariusze zyskali 18,92 proc.

Reklama

W piątek ONDE SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,64 proc. do poziomu 69 265 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 1,4 proc. Spółki z sektora energetycznego do których należy także ONDE SA ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-ENERG spadła o 1,33 proc. do poziomu 2 353 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży energetycznej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »