Notowania akcji spółki ONDE SA z 21 września 2023 roku

W czwartek, 21 września ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 10,3 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 10,12 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 15 830 sztuk. Obroty wyniosły 161 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,58 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 7,23 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 3,64 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 3,32 proc.

Reklama

W czwartek ONDE SA zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,14 proc. do poziomu 66 529 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,39 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-ENERG spadła o 0,20 proc. do poziomu 2 592 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »