Reklama

Notowania akcji spółki ONDE SA z 29 czerwca 2022 roku

W środę, 29 czerwca ONDE SA (OND) rozpoczęło notowania od poziomu 11,18 zł, czyli o 2,19 proc. więcej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 10,94 zł. To była także maksymalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom minimalny - 10,68 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki ONDE SA wyniosła 23, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 14 262 sztuk. Obroty wyniosły 131 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,18 proc., w ciągu miesiąca spadła o 19,62 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W środę ONDE SA zachowywało się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,38 proc. do poziomu 54 700 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,37 proc. Spółki z branży energetycznej do których należy także ONDE SA pchały rynek do góry, wartość indeksu WIG-ENERG wzrosła o 0,96 proc. do poziomu 3 085 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora energetycznego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Spółka zajmuje się budową farm wiatrowych i fotowoltaicznych dla sektora energii odnawialnej w Polsce. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »