Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 14 października 2021 roku

W czwartek, 14 października PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 40,44 zł, czyli o 1,37 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 41,0 zł. O godzinie 12.12 kurs akcji spadł do poziomu 39,9 zł, a następnie o 14.59 wzrósł do wartości 40,98 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 40,78 zł.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 43, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 5 294 sztuk. Obroty wyniosły 214 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 2,21 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 8,03 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W czwartek PCF Group S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,33 proc. do poziomu 74 525 punktów, a wartość spółki spadła o 0,54 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »