Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 2 września 2021 roku

W czwartek, 2 września PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 46,2 zł, czyli o 0,48 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 45,98 zł. O godzinie 9.25 kurs akcji spadł do poziomu 45,5 zł, a następnie o 10.35 wzrósł do wartości 47,46 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 46,48 zł.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 54, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 528 sztuk. Obroty wyniosły 443 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 1,32 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 22,47 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W czwartek PCF Group S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,61 proc. do poziomu 71 431 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 1,09 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »