Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 22 lipca 2021 roku

W czwartek, 22 lipca PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 59 zł, czyli o 1,37 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 58,2 zł. O godzinie 10.47 kurs akcji spadł do poziomu 58,15 zł, a następnie o 14.08 wzrósł do wartości 59,9 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 59 zł.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 58, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 773 sztuk. Obroty wyniosły 446 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni wtorek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,51 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 2,64 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

W czwartek PCF Group S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,32 proc. do poziomu 66 882 punktów, a wartość spółki wzrosła o 1,37 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »