Reklama

Notowania akcji spółki PCF Group S.A. z 22 listopada 2021 roku

W poniedziałek, 22 listopada PCF Group S.A. (PCF) rozpoczął notowania od poziomu 40,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.12 kurs akcji wzrósł do poziomu 41,44 zł, a następnie, o 13.24, spadł do wartości 40,22 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 41 zł.

Liczba transakcji dla spółki PCF Group S.A. wyniosła 50, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 6 124 sztuk. Obroty wyniosły 238 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni czwartek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 2,24 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 12,80 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy nie zmieniła się, a od początku roku nie zmieniła się.

Reklama

W poniedziałek PCF Group S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,11 proc. do poziomu 69 340 punktów, a wartość spółki wzrosła o 1,23 proc.

Spółka zalicza się do grona pionierów rynku gier wideo typu shooter w Europie oraz jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich producentów gier z segmentu AAA. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »