Reklama

Notowania akcji spółki Quercus z 27 stycznia 2022 roku

W czwartek, 27 stycznia Quercus (QRS) rozpoczął notowania od poziomu 3,6 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.22 kurs akcji spadł do poziomu 3,59 zł, a następnie o 11.19 wzrósł do wartości 3,67 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 3,61 zł.

Liczba transakcji dla spółki Quercus wyniosła 16, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 34 415 sztuk. Obroty wyniosły 125 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Analizowana sesja była kolejną wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 9,98 proc., w ciągu miesiąca spadła o 10,86 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 13,64 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 11,95 proc.

Reklama

W czwartek Quercus zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,14 proc. do poziomu 68 131 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,28 proc.

Quercus to niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych. Koncentruje się na tworzeniu unikalnych produktów adresowanych głównie do zamożnych i bardzo zamożnych inwestorów, korzystających z usług private banking. Strategie funduszy zarządzanych przez spółkę podążają w dwóch kierunkach: produktów typu absolute return, których celem jest osiąganie stabilnych stóp zwrotu w ujęciu nominalnym oraz produktów typu aggressive growth, których celem jest maksymalizacja stóp zwrotu w długoterminowym horyzoncie inwestycyjnym. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »