Reklama

Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 11 sierpnia 2020 roku

We wtorek, 11 sierpnia Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 14,5 zł, czyli o 1,05 proc. więcej niż na zamknięciu poniedziałkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 14,35 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 14,7 zł - spółka osiągnęła o godzinie 11.21, by ostatecznie zakończyć notowania na tym poziomie.

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 20, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 4 641 sztuk. Obroty wyniosły 44,7 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 10,94 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 0,68 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy spadła o 33,78 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 23,83 proc.

We wtorek Sanok Rubber Company zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,94 proc. do poziomu 52 421 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,44 proc. Spółki z branży motoryzacyjnej do których należy także Sanok Rubber Company pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 3,77 proc. do poziomu 3 907 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z sektora motoryzacyjnego na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »