Notowania akcji spółki Sanok Rubber Company z 12 lutego 2024 roku

W poniedziałek, 12 lutego Sanok Rubber Company (SNK) rozpoczął notowania od poziomu 22,8 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.12 kurs akcji spadł do poziomu 22,6 zł, a następnie o 16.41 wzrósł do wartości 23,2 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 22,9 zł.

Liczba transakcji dla spółki Sanok Rubber Company wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 7 000 sztuk. Obroty wyniosły 157 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją wzrostową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 0,43 proc., w ciągu miesiąca obniżyła się o 7,66 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 39,98 proc., a od początku roku akcjonariusze stracili 6,91 proc.

W poniedziałek Sanok Rubber Company zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,24 proc. do poziomu 79 425 punktów, a wartość spółki wzrosła tylko o 0,44 proc. Spółki motoryzacyjne do których należy także Sanok Rubber Company pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-MOTO wzrosła o 2,11 proc. do poziomu 8 887 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek motoryzacyjnych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Sanok Rubber Company to czołowy krajowy producentów technicznych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych, kombinacji gumy z innymi tworzywami. Produkcja przeznaczona jest na potrzeby m.in. przemysłu motoryzacyjnego, budownictwa, rolnictwa, w sprzęcie AGD, w przemyśle farmaceutycznym. (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »