Reklama

Notowania akcji spółki Sanwil Holding S.A. z 11 czerwca 2021 roku

W piątek, 11 czerwca Sanwil Holding S.A. (SNW) rozpoczął notowania od poziomu 2,93 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. To była także maksymalna wartość tej spółki w tym dniu. Poziom minimalny - 2,875 zł - spółka osiągnęła na zamknięciu.

Liczba transakcji dla spółki Sanwil Holding S.A. wyniosła 14, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 19 608 sztuk. Obroty wyniosły 55,7 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Znaczna część transakcji była na otwarciu.

Analizowana sesja była kolejną spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki spadła o 3,50 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 6,76 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 13,98 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 24,78 proc.

Reklama

W piątek Sanwil Holding S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,45 proc. do poziomu 66 211 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,19 proc. Spółki odzieżowe do których należy także Sanwil Holding S.A. ciągnęły mocno rynek w dół, wartość indeksu WIG-ODZIEZ spadła o 1,18 proc. do poziomu 6 742 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek odzieżowych na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Sanwil Polska jest producentem materiałów powlekanych. Wytwarza wyroby dla przemysłu m.in. meblowego i obuwniczego. Produkty spółki trafiają na rynki krajowe oraz zagraniczne - zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »