Notowania akcji spółki Sanwil Holding S.A. z 22 kwietnia 2021 roku

W czwartek, 22 kwietnia Sanwil Holding S.A. (SNW) rozpoczął notowania od poziomu 3,52 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 11.49 kurs akcji wzrósł do poziomu 3,57 zł, a następnie, o 12.32, spadł do wartości 3,48 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 3,54 zł.

Liczba transakcji dla spółki Sanwil Holding S.A. wyniosła 22, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 21 809 sztuk. Obroty wyniosły 73,3 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka przełamała tendencję spadkową trwającą od 2 sesji i odnotowała wzrost. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 6,10 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 4,32 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 413,04 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 221,82 proc.

Reklama

W czwartek Sanwil Holding S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,5 proc. do poziomu 59 376 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 0,57 proc. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Sanwil Holding S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 1,49 proc. do poziomu 5 614 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł.

Sanwil Polska jest producentem materiałów powlekanych. Wytwarza wyroby dla przemysłu m.in. meblowego i obuwniczego. Produkty spółki trafiają na rynki krajowe oraz zagraniczne - zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »