Reklama

Notowania akcji spółki Sanwil Holding S.A. z 5 maja 2021 roku

W środę, 5 maja Sanwil Holding S.A. (SNW) rozpoczął notowania od poziomu 3,02 zł, czyli o 1,95 proc. mniej niż na zamknięciu wtorkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 3,08 zł. To była minimalna wartość tej spółki tego dnia. Poziom maksymalny - 3,21 zł - spółka osiągnęła o godzinie 11.17 by na zamknięciu spaść do poziomu 3,08 zł.

Liczba transakcji dla spółki Sanwil Holding S.A. wyniosła 58, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 72 772 sztuk. Obroty wyniosły 224 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 11,49 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 11,59 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 204,95 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 252 proc.

W środę Sanwil Holding S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 1,63 proc. do poziomu 60 937 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się. Spółki z sektora odzieżowego do których należy także Sanwil Holding S.A. pchały mocno rynek do góry, wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 10,71 proc. do poziomu 6 559 punktów. To między innymi dobra kondycja spółek z branży odzieżowej na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG wzrósł. W odniesieniu do analizowanej spółki cały sektor odzieżowy zachowywał się dużo lepiej niż Sanwil Holding S.A., gdyż wartość indeksu WIG-ODZIEZ wzrosła o 10,71 proc., a wartość spółki nie zmieniła się.

Sanwil Polska jest producentem materiałów powlekanych. Wytwarza wyroby dla przemysłu m.in. meblowego i obuwniczego. Produkty spółki trafiają na rynki krajowe oraz zagraniczne - zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią (na podst. GPW).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »