Reklama

Notowania akcji spółki Stalexport z 18 listopada 2020 roku

W środę, 18 listopada Stalexport (STX) rozpoczął notowania od poziomu 3,1 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.28 kurs akcji spadł do poziomu 3,06 zł, a następnie o 16.30 wzrósł do wartości 3,12 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 3,1 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Stalexport wyniosła 25, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 103 874 sztuk. Obroty wyniosły 321 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki wzrosła o 13,97 proc., w ciągu miesiąca zwiększyła się o 8,77 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zmniejszyła się o 2,36 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 1,64 proc.

W środę Stalexport zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 0,87 proc. do poziomu 52 232 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Stalexport koncentruje się przede wszystkim na działalności autostradowej, która obejmuje: eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków oraz uczestnictwo w wybranych przetargach na budowę i eksploatację kolejnych odcinków autostrad. Ponadto prowadzi także działalność związaną ze świadczeniem usług wynajmu powierzchni biurowych i miejsc parkingowych. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »