Reklama

Notowania akcji spółki Sygnity S.A. z 25 marca 2021 roku

W czwartek, 25 marca Sygnity S.A. (SGN) rozpoczęło notowania od poziomu 10,75 zł, czyli o 0,92 proc. mniej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 10,85 zł. O godzinie 9.05 kurs akcji wzrósł do poziomu 10,95 zł, a następnie, o 9.41, spadł do wartości 10,7 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 10,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Sygnity S.A. wyniosła 24, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 9 348 sztuk. Obroty wyniosły 101 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki obniżyła się o 6,09 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 3,57 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 272,41 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 315,38 proc.

W czwartek Sygnity S.A. zachowywało się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,11 proc. do poziomu 56 449 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,46 proc. Spółki z sektora IT do których należy także Sygnity S.A. ciągnęły rynek w dół, wartość indeksu WIG-INFO spadła o 0,25 proc. do poziomu 4 005 punktów. To między innymi słaba kondycja spółek z branży IT na sesji miała wpływ na to, że indeks WIG spadł.

Głównym zakresem działalności Sygnity jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT. Spółka specjalizuje się się w dostarczaniu rozwiązań IT dla bankowości, finansów i ubezpieczeń, przemysłu, utilities i energetyki oraz administracji państwowej. (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »