Reklama

Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 12 stycznia 2022 roku

W środę, 12 stycznia Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 30 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.06 kurs akcji spadł do poziomu 29,9 zł, a następnie o 11.21 wzrósł do wartości 30,9 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 30,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 33, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 19 712 sztuk. Obroty wyniosły 599 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki. Większość transakcji była na zamknięciu.

Reklama

Spółka, po poprzednim spadku, odnotowała wzrost podobnie jak to miało miejsce w ostatni poniedziałek, czyli obserwujemy dużą zmienność notowań i nie można przewidzieć kierunku w którym one podążą. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,05 proc., w ciągu miesiąca wzrosła o 5,48 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 0,98 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 6,39 proc.

W środę Synektik S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG wzrósł o 2,27 proc. do poziomu 73 334 punktów, a wartość spółki wzrosła aż o 2,67 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »