Reklama

SYNEKTIK (SNT): Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 18 lutego 2021 roku

W czwartek, 18 lutego Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 30,2 zł, czyli o 0,67 proc. więcej niż na zamknięciu środowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 30,0 zł. O godzinie 14.30 kurs akcji spadł do poziomu 29,2 zł, a następnie o 16.04 wzrósł do wartości 31,3 zł, by na zamknięciu spaść do poziomu 30 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 40, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 14 817 sztuk. Obroty wyniosły 443 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka utrzymała na zamknięciu poziom notowań z ostatniej sesji. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 4,53 proc., w ciągu miesiąca zmniejszyła się o 3,54 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 84,28 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 84,05 proc.

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się lepiej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,55 proc. do poziomu 58 684 punktów, a wartość spółki nie zmieniła się.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »