Reklama

Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 21 października 2021 roku

W czwartek, 21 października Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 28,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.08 kurs akcji wzrósł do poziomu 28,65 zł, a następnie, o 15.04, spadł do wartości 28 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 28,4 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 18, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 1 523 sztuk. Obroty wyniosły 42,9 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zmniejszyła się o 1,39 proc., w ciągu miesiąca spadła o 5,18 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 13,60 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 15,45 proc.

Reklama

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się podobnie jak rynek. Indeks WIG spadł o 0,54 proc. do poziomu 73 819 punktów, a wartość spółki spadła tylko o 0,35 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »