Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 25 września 2023 roku

W poniedziałek, 25 września Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 62,8 zł, czyli o 1,29 proc. więcej niż na zamknięciu piątkowej sesji, gdy rynek ustalił cenę akcji na poziomie 62,0 zł. O godzinie 9.32 kurs akcji wzrósł do poziomu 63,2 zł, a następnie, o 15.19, spadł do wartości 60,6 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 60,8 zł.

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 79, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 21 201 sztuk. Obroty wyniosły 1,29 mln zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Reklama

Analizowana sesja była trzecią sesją spadkową. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki nie zmieniła się, w ciągu miesiąca obniżyła się o 9,25 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy zwiększyła się o 134,75 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 106,1 proc.

W poniedziałek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 1,1 proc. do poziomu 65 788 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,94 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »