Reklama

SYNEKTIK (SNT): Notowania akcji spółki Synektik S.A. z 4 marca 2021 roku

W czwartek, 4 marca Synektik S.A. (SNT) rozpoczął notowania od poziomu 28,5 zł, czyli takiego, na jakim zakończyła się poprzednia sesja. O godzinie 9.22 kurs akcji wzrósł do poziomu 28,9 zł, a następnie, o 16.24, spadł do wartości 27,7 zł, by na zamknięciu wzrosnąć do poziomu 28,1 zł.

Reklama

Liczba transakcji dla spółki Synektik S.A. wyniosła 44, przy wolumenie obrotu akcjami na poziomie 16 117 sztuk. Obroty wyniosły 450 tys. zł., co oznacza, że kształtowały się na średnim miesięcznym poziomie generowanym dla spółki.

Spółka, po poprzednim wzroście, odnotowała spadek i powróciła do zachowania które występowało wcześniej. W ciągu ostatniego tygodnia wartość spółki zwiększyła się o 0,36 proc., w ciągu miesiąca spadła o 4,42 proc. Przez ostatnich 12 miesięcy wzrosła o 99,29 proc., a od początku roku akcjonariusze zyskali 91,94 proc.

W czwartek Synektik S.A. zachowywał się gorzej niż rynek. Indeks WIG spadł o 0,05 proc. do poziomu 57 870 punktów, a wartość spółki spadła aż o 1,4 proc.

Grupa Synektik jest integratorem innowacyjnych rozwiązań dla onkologii, kardiologii i neurologii, który sprowadza do Polski i upowszechnia na rodzimym rynku najnowsze technologie (na podst. GPW).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »